See the results of our Promo sailors. 

All rankings and results are preliminary, before jury decisions.

Uitslagen zijn voorlopig, "vóór jury".

Abbreviations (Afkortingen): BFD= Black Flag Disqualified (zwarte vlag, gediskwalificeerd); DNE = Disqualification Not Excludable (Diskwalificatie niet aftrekbaar); DNC= Did Not Compete (niet aan de start verschenen); DNF= Did Not Finish (niet gefinisht); DNS= Did Not Start (niet gestart); DSQ= Disqualified (gediskwalificeerd); OCS= On Course Side (te vroeg over de startlijn); RAF= Retire After Finish (terugtrekken na de finish); SCP= Scoring Penalty (puntenstraf).

No     Sailno Name Points 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 GBR 9876 Anna Wootton, Imogen Mayhew 46,0 27 7 10 4 ufd 6 9 1 4 3 1 1
2 GBR 8420 Rosie Targett, Sofia Sfaxi 48,0 2 4 14 10 2 4 8 13 2 1 3 12
3 AUS 9822 Peter Allen, Oliver Grieve 52,0 6 1 2 1 13 2 1 8 14 21 4 16
4 GBR 1000 Harry Chetterton, Ines Green 53,0 1 2 4 ufd 5 3 4 12 3 24 12 7
5 POL 9809 Magdalena LeymaNczyk, Zuzanna Grusznis 80,0 3 12 3 15 1 13 10 4 15 9 10 18
6 POL 9996 Hubert Kurjanczyk, Weronika Marszalik 85,0 9 15 8 8 6 21 5 3 13 11 8 14
7 GBR 9754 Charlotte Videlo, Tom Shepherd 86,0 17 8 19 3 12 15 16 10 9 5 5 3
8 GBR 8553 Angus Collingridge, Emilia Green 92,0 35 3 20 6 10 12 7 11 10 18 6 9
9 GBR 10004 Phoebe Bradshaw, Mimi Slump 98,0 10 19 21 25 23 1 36 2 1 2 17 2
10 GBR 10007 Kate White, Rhona Enkel 98,0 4 9 5 16 4 10 30 9 19 12 23 10
11 POL 9848 Julian Gloeh, Mikolaj Wojciechowski 116,0 13 13 22 13 22 5 2 6 28 15 22 5
12 GBR 9305 Connor Line, Toby Bush 121,0 39 37 7 21 14 8 3 36 5 19 2 6
13 BEL 9965 Anouck De Ripainsel, Aurelie Boven 133,0 21 25 9 2 17 9 31 29 6 20 9 15
14 ARG 9988 Julian Finsterbusch, Ignacio Stern 139,0 41 6 1 ret ufd 11 25 5 24 6 16 4
15 GBR 10012 Lia Fletcher, Olivia Gowland 140,0 30 17 24 14 3 7 15 26 23 14 15 8
16 POL 9512 Lukasz Czerwiec, Ksawier Zacher 152,0 26 10 15 9 9 33 13 40 26 26 7 11
17 GBR 8352 Cally Terkelsen, Phoebe Barr 169,0 14 35 11 7 24 36 33 7 17 10 13 33
18 GBR 8845 Toby Slump, Will Shepherd 174,0 38 22 6 24 7 32 26 15 21 4 32 17
19 GBR 9983 Hazel Whittle, Anna Horackova 186,0 25 11 18 19 34 16 12 21 32 7 47 25
20 GBR 9994 Lucie Nunn, Elouise Mayhew 200,0 33 14 31 5 18 17 24 25 30 25 11 35
21 GBR 9028 Elinor Watling, Jessica Watling 204,0 5 5 23 26 21 34 35 17 27 17 36 29
22 BEL 9854 Carlina Roosen, Matis Van Rillaer 209,0 44 28 16 12 11 19 27 16 25 22 33 37
23 BEL 9839 Mathias Brands, Oliver Brands 220,0 20 30 25 29 15 25 19 45 20 27 14 26
24 GBR 983 Beatrice Green, Daisy Nunn 223,0 37 21 27 35 8 14 21 30 11 32 40 24
25 POL 9602 Pawel Kajeta, Oskar Plichta 225,0 11 24 13 28 47 28 6 37 37 28 30 20
26 GBR 10003 Katy Lloyd, Alex Enkel 226,0 18 16 12 30 20 20 22 35 39 30 43 23
27 NED 9689 Sanna Marijnen, Ylva Sint 247,0 31 dns 34 41 37 18 14 18 18 8 28 44
28 GER 9743 Benjamin Boman, Nils Alexander Knppel 251,0 51 23 44 11 25 26 11 38 16 29 44 28
29 GBR 9292 Katie Yelland, Megara Wilkinson 255,0 47 29 37 20 19 22 28 22 33 39 24 21
30 POL 9487 Daria Targos, Malgorzata Bulik 256,0 36 18 29 17 45 27 20 20 38 50 21 30
31 BEL 9212 Ziva Perko, Sandra Stroka-Arranz 266,0 32 26 30 18 33 35 18 14 45 34 26 38
32 GBR 9369 Ethan Davey, Libbie Bush 280,0 8 36 39 23 50 29 17 27 35 44 35 31
33 POL 9857 Karolina Lubczanska, Emilia Baldych 309,0 34 31 28 50 27 40 40 24 36 33 20 36
34 GER 9973 Arne Malisius, Malin Liebher 309,0 28 47 32 22 26 44 47 33 34 23 25 42
35 BEL 8560 Jan Smet, Mej Helena Schoonhoge 324,0 23 20 17 27 31 31 48 41 41 45 dns dns
36 GER 9690 Felix Mosebach, Max Teichmann 329,0 16 38 ufd 40 38 39 42 28 22 ufd 27 39
37 GER 8893 Yasmin Biberstein, Marten Lischewski 330,0 19 41 43 36 39 24 29 46 52 49 19 34
38 NED 7608 Mart Kegel, Meike Kegel 332,0 49 46 51 52 48 38 32 32 8 42 18 19
39 GER 9834 Paulina Bcker, Frieda Bayler 334,0 45 48 35 37 28 23 23 43 47 16 38 46
40 BEL 8515 Tijmen Baars, David Torro 345,0 43 27 ufd 32 35 42 dnf 34 7 37 dns 32
41 NED 8362 Michiel De Zeeuw, Miriam De Jong 348,0 12 32 47 47 40 30 46 47 43 46 39 13
42 NED 8868 Sterre Van Wegen, Wouter Groeneweg 354,0 ocs 43 36 33 42 41 44 51 12 35 41 27
43 GER 9832 Henning Laue, Maximilian Wulff 358,0 46 34 40 31 49 51 41 39 40 13 29 45
44 NED 8339 Hugo De Jong, Esther De Jong 358,0 15 51 33 48 44 48 37 49 29 48 34 22
45 GER 9311 Fabian Helfrich, Tast Henning 377,0 40 40 41 38 29 37 39 44 31 38 45 50
46 GER 9978 Annalisa Tast, Zoe Nickel 382,0 24 44 45 42 41 52 38 23 44 43 42 41
47 POL 9250 Agnieszka Kakol, Inez Sapieha 385,0 42 42 42 43 43 46 34 19 51 40 37 43
48 GBR 9992 Rebecca Videlo, Yasmin Sfaxi 407,0 7 39 26 39 16 dns dns dns dns dns dns dns
49 GER 9820 Clara Fuchs, Nano Teichmann 424,0 29 45 38 49 36 dns dns dns 49 36 46 40
50 GER 9819 Richard Fuchs, Jesse-Jonathan Steffen 429,0 22 53 49 44 46 43 50 31 48 47 49 51
51 NED 7508 Benthe Marijnen, Justine Langius 442,0 dnf 49 ufd 46 51 47 51 42 42 31 31 52
52 GER 9814 Hilke Laue, Johanna Schller 449,0 48 50 46 45 30 45 49 48 50 41 50 47
53 CZE 9517 Lucie Bryxova, Nela Dvorakova 454,0 53 33 ufd 34 32 dns 43 50 46 51 dns dns
54 GER 10031 Magnus Martius, Charlotta Bhme 505,0 50 54 50 51 ufd 50 45 ufd 53 ufd 48 48
55 CZE 9407 Filip Motal, Jonas Ronovsky 512,0 52 52 48 53 52 49 52 dns 54 dns 51 49

zw-score